Dommerei MUIL

Patrik D. - tlf. 484 04 516

Eirik - tlf. 412 14 837

Lars - tlf. 908 33 104

Fredrik - tlf. 908 87 086

Mathias D. - tlf. 970 95 607

Albin - tlf. 909 54 699

Patrick J. - tlf. 915 46 727

Trym -  tlf. 906 49 646

Eva - tlf. 974 02 488

Daniel - tlf. 417 64 587

Håvard - tlf. 417 64 584

  • Møt opp 10 min før kampen begynner

  • Hils høflig på trenerne på begge lag

  • Bruk fløyta så alle hører det

  • Bytt internt hvis dere ikke kan dømme på oppsatt kamp

Hvis det ikke er mulig å gjøre et interntbytte så det gis beskjed i god tid til trener for laget som skal dømmes for eller til dommeransvarlig.

Ole Kristian Jensen er dommeransvarlig og lurer dere på noe kan dere ta kontakt med Ole Kristian på telefon: 93 06 26 04

Vår og høst 2017

Jenter 10 Linda

Runde

Dato

Dag

Tid

Hjemmelag

Resultat

Bortelag

Bane

Hjemmelag

Dommer

1

29.04.2017

lørdag

12:00

Myra

-

Lia

Nye 5er A

Jenter 10 avd 1

Patrik D

3

06.05.2017

lørdag

13:30

Myra

-

Øyestad  J10 Sort

Gamle 5er A

Jenter 10 avd 1

Trym

5

28.05.2017

søndag

14:30

Myra

-

Sørfjell

Nye 5er B

Jenter 10 avd 1

Fredrik

7

10.06.2017

lørdag

12:00

Myra

-

Amazon Grimstad /Imås

Gamle 5er B

Jenter 10 avd 1

Albin

8

17.06.2017

lørdag

11:00

Myra

-

Birkenes 2

Gamle 5er B

Jenter 10 avd 1

Erik W

11

23.08.2017

onsdag

17:00

Myra

-

Øyestad  J 10 Rød

Nye 5er A

Jenter 10 avd 1

Mathias

13

06.09.2017

onsdag

18:00

Myra

-

Hisøy

Nye 5er A

Jenter 10 avd 1

Albin

15

20.09.2017

onsdag

17:00

Myra

-

Grane Arendal

Nye 5er A

Jenter 10 avd 1

Patrick J

18

18.10.2017

onsdag

17:00

Myra

-

Birkenes 1

Nye 5er A

Jenter 10 avd 1

Albin

G 08 Morten / Knut

Runde

Dato

Dag

Tid

Hjemmelag

Resultat

Bortelag

Bane

Hjemmelag

Dommer

2

14.05.2017

søndag

12:00

Myra  2

-

Birkenes 3

Gamle 5er C

G 8 avd 5

Eva

4

04.06.2017

søndag

13:15

Myra  2

-

Jerv 2

Nye 5er A

G 8 avd 5

Lars B

6

18.06.2017

søndag

16:15

Myra  2

-

Hisøy 2

Gamle 5er A

G 8 avd 5

Fredrik

10

30.08.2017

onsdag

17:00

Myra  2

-

Østre Tromøy T&IK

Nye 5er A

G 8 avd 5

Patrick J

12

13.09.2017

onsdag

17:00

Myra  2

-

Birkenes 4

Nye 5er B

G 8 avd 5

Albin

14

27.09.2017

onsdag

17:00

Myra  2

-

Lillesand 2

Nye 5er A

G 8 avd 5

Patrick J

Myra 08 Morten / Knut

Runde

Dato

Dag

Tid

Hjemmelag

Resultat

Bortelag

Bane

Hjemmelag

Dommer

1

06.05.2017

lørdag

13:30

Myra  1

-

Lillesand Fotballklubb 1

Gamle 5er B

G 8 avd 1

Mathias

4

27.05.2017

lørdag

12:00

Myra  1

-

Sørfjell

Gamle 5er A

G 8 avd 1

Eirik W

6

17.06.2017

lørdag

11:00

Myra  1

-

Hisøy 1

Gamle 5er C

G 8 avd 1

Trym

9

23.08.2017

onsdag

18:00

Myra  1

-

Grane Arendal  1

Nye 5er B

G 8 avd 1

Eva

12

13.09.2017

onsdag

18:00

Myra  1

-

Lillesand Fotballklubb 2

Nye 5er B

G 8 avd 1

Eva

14

27.09.2017

onsdag

17:00

Myra  1

-

Lia

Nye 5er B

G 8 avd 1

Eva

Myra 1 G10  Preben/Ole Kristian

Runde

Dato

Dag

Tid

Hjemmelag

Resultat

Bortelag

Bane

Hjemmelag

Dommer

2

07.05.2017

søndag

13:30

Myra  1

-

Østre Tromøy T&IK

Gamle 5er B

G 10 nivå 1 avd 1

Patrik D

3

13.05.2017

lørdag

12:00

Myra  1

-

Lillesand Fotballklubb

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Mathias D

5

28.05.2017

søndag

14:30

Myra  1

-

Lillesand 2

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Utsatt trener ordner dommer

7

10.06.2017

lørdag

12:00

Myra  1

-

Myra  3

Gamle 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Utgår

9

17.06.2017

lørdag

11:00

Myra  1

-

Trauma

Nye 5er B

G 10 nivå 1 avd 1

Patrik J

10

16.08.2017

onsdag

18:00

Myra  1

-

Lillesand 1

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Albin

13

06.09.2017

onsdag

17:00

Myra  1

-

Grane Arendal  1

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Håvard

15

20.09.2017

onsdag

18:00

Myra  1

-

Lia 1

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Håvard

17

11.10.2017

onsdag

18:00

Myra  1

-

Risør

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Daniel

Myra 2 G10 Ole Kristian / Preben

Runde

Dato

Dag

Tid

Hjemmelag

Resultat

Bortelag

Bane

Hjemmelag

Dommer

2

13.05.2017

lørdag

12:00

Myra  2

-

Tvedestrand 1

Nye 5er B

G 10 nivå 2 avd 2

Patrik D

4

03.06.2017

lørdag

12:00

Myra  2

-

Flosta

Nye 5er B

G 10 nivå 2 avd 2

Mathias

6

17.06.2017

lørdag

11:00

Myra  2

-

Hisøy 2

Gamle 5er A

G 10 nivå 2 avd 2

Lars B

8

16.08.2017

onsdag

18:00

Myra  2

-

Birkenes 1

Nye 5er B

G 10 nivå 2 avd 2

Patrick J

10

30.08.2017

onsdag

18:00

Myra  2

-

Øyestad  1

Nye 5er B

G 10 nivå 2 avd 2

Albin

12

13.09.2017

onsdag

17:00

Myra  2

-

Froland 1

Nye 5er A

G 10 nivå 2 avd 2

Patrick J

14

27.09.2017

onsdag

18:00

Myra  2

-

Jerv 1

Nye 5er B

G 10 nivå 2 avd 2

Albin

Myra 3 G10 Tom/Stian

Runde

Dato

Dag

Tid

Hjemmelag

Resultat

Bortelag

Bane

Hjemmelag

Dommer

1

30.04.2017

søndag

12:00

Myra  3

-

Lillesand 2

Gamle 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Mathias

4

20.05.2017

lørdag

14:30

Myra  3

utsatt

Risør

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Utsatt lagleder finner dommer.

6

03.06.2017

lørdag

12:00

Myra  3

-

Lillesand 1

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Lars B

8

17.06.2017

lørdag

11:00

Myra  3

-

Lillesand Fotballklubb

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Mathias

11

23.08.2017

onsdag

18:00

Myra  3

-

Lia 1

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Albin

12

30.08.2017

onsdag

18:00

Myra  3

-

Østre Tromøy T&IK

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Håvard

14

13.09.2017

onsdag

18:00

Myra  3

-

Trauma

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Daniel

16

27.09.2017

onsdag

18:00

Myra  3

-

Myra  1

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Patrick J

18

18.10.2017

onsdag

18:00

Myra  3

-

Grane Arendal  1

Nye 5er A

G 10 nivå 1 avd 1

Patrick J

Myra G12 Kenneth

Runde

Dato

Dag

Tid

Hjemmelag

Resultat

Bortelag

Bane

Hjemmelag

Dommer

1

23.04.2017

søndag

12:00

Myra  2

-

Express 2

Nye 7er B

G 12 nivå 2 avd 3

Håvard

3

14.05.2017

søndag

13:05

Myra  2

-

Lillesand 1

Gamle 7er A

G 12 nivå 2 avd 3

Håvard

5

27.05.2017

lørdag

12:00

Myra  2

-

Øyestad  2

Nye 7er A

G 12 nivå 2 avd 3

Utsatt trener ordner dommer

7

11.06.2017

søndag

14:30

Myra  2

-

Birkenes 2

Nye 7er A

G 12 nivå 2 avd 3

Eva

9

14.08.2017

mandag

17:00

Myra  2

-

Hisøy 2

Nye 7er A

G 12 nivå 2 avd 3

Håvard

11

28.08.2017

mandag

17:00

Myra  2

-

Express 2

Nye 7er A

G 12 nivå 2 avd 3

Håvard

13

12.09.2017

tirsdag

17:00

Myra  2

-

Lillesand 1

Nye 7er A

G 12 nivå 2 avd 3

Daniel

15

25.09.2017

mandag

17:00

Myra  2

-

Øyestad  2

Nye 7er A

G 12 nivå 2 avd 3

Håvard

Myra G12 Kenneth

Runde

Dato

Dag

Tid

Hjemmelag

Resultat

Bortelag

Bane

Hjemmelag

Dommer

1

23.04.2017

søndag

12:00

Myra  1

-

Lia

Nye 7er A

G 12 nivå 2 avd 2

Daniel

3

14.05.2017

søndag

12:00

Myra  1

-

Express 1

Gamle 7er A

G 12 nivå 2 avd 2

Daniel

6

17.06.2017

lørdag

13:30

Myra  1

-

Froland 1

Nye 7er A

G 12 nivå 2 avd 2

Eva

9

21.08.2017

mandag

17:00

Myra  1

-

Lillesand 2

Nye 7er A

G 12 nivå 2 avd 2

Daniel

11

04.09.2017

mandag

17:00

Myra  1

-

Jerv 2

Nye 7er A

G 12 nivå 2 avd 2

Daniel

12

11.09.2017

mandag

17:00

Myra  1

-

Øyestad  3

Nye 7er A

G 12 nivå 2 avd 2

Daniel

14

25.09.2017

mandag

17:00

Myra  1

-

Høvdingen

Nye 7er B

G 12 nivå 2 avd 2

Daniel

Myra G7 Tore / Benny

Runde

Dato

Dag

Tid

Hjemmelag

Resultat

Bortelag

Bane

Turnering

Dommere

2

13.05.2017

lørdag

14:30

Myra  2

-

Sørfjell 1

Nye 5er A

G 7 avd 2

Fredrik

3

20.05.2017

lørdag

14:30

Myra  2

-

Hisøy 3

Nye 5er B

G 7 avd 2

Eirik W

5

11.06.2017

søndag

13:15

Myra  2

-

Birkenes 3

Nye 5er A

G 7 avd 2

Trym

7

17.06.2017

lørdag

12:00

Myra  2

-

Østre Tromøy T&IK

Skytebanen 5er A

G 7 avd 2

Patrik D

8

16.08.2017

onsdag

17:00

Myra  2

-

Birkenes 1

Nye 5er A

G 7 avd 2

Eva

11

06.09.2017

onsdag

18:00

Myra  2

-

Grane Arendal  3

Nye 5er B

G 7 avd 2

Patrick J

13

20.09.2017

onsdag

17:00

Myra  2

-

Trauma 3

Nye 5er B

G 7 avd 2

Albin