AKTIVE LAG

Myra gutter 2013
Trener: Andrè Sperre, tlf. 91177977
Trener: Pablo Simonsen, tlf. 98443956
Foreldrekontakt: TBA
Treningstid: TBA
Treningssted: TBA

Myra gutter 2012
Trener: Preben Rønningen, tlf. 90582440
Trener: Erik Jacobsen, tlf. 46624250
Foreldrekontakt: Erik Jacobsen, tlf. 46624250​ 
Treningstid: TBA
Treningssted: TBA
Tabell og terminliste.

Myra gutter 2011
Trener: Jason Johansen, tlf. 94529634
Trener: Rune Pedersen, tlf. 98064614
Foreldrekontakt: Ellen Marie Johansen, tlf. 47462511
Foreldrekontakt: Linn Haugen, tlf. 48128074
Treningstid: mandager 17-18.
Treningssted: Systemhus stadion - Myra, hvis det ikke er gitt beskjed om annet sted.
Tabell og terminliste.

Myra gutter 2010
Trener: Bengt Ove Madsen, tlf. 95155667
Trener: Anders Harnes, tlf. 94971706
Trener: Tore Møllbach Lunde-Olsen, tlf. 95556659
Foreldrekontakt: Monica Wroldsen, tlf. 41670618
Foreldrekontakt: Ingunn Ødegaard, tlf. 99796269
Treningstid: TBA
Treningssted: TBA
Tabell og terminliste.


Myra jenter 2009-2011
Trener: Eirill Olsen, tlf. 98233308
Foreldrekontakt: Endre Jørgensen, tlf. 91727128
Treningstid: TBA
Treningssted: TBA
Tabell og terminliste Myra 1 og Myra 2.

Myra gutter 2009
Trener: Morten Isaksen, tlf. 95205127
Trener: Staale Reiersen, tlf. 40040059
Trener: Kim Richard Huagen, tlf. 91691375
Trener: Reidar Sandåker, tlf. 97140890
Trener: Knut Ellefsen, tlf. 91368700
Foreldrekontakt: Martin Hægeland, tlf. 46954569
Treningstid: TBA
Treningssted: TBA
Tabell og terminliste Myra 1.

Tabell og terminliste Myra 2.

Tabell og terminliste Myra 3.

Myra gutter 2007
Trener: Preben Jacobsen, tlf. 97652644
Trener: Tore Digernes, tlf. 90606381
Trener: Stian Hansen, tlf. 41145101
Trener: Tom Øystein Ekra, tlf. 41932853
Trener: Trond Reidar Einarsen, tlf. 90699746
Foreldrekontakt: Hanne Ihme, tlf. 91528423
Foreldrekontakt: Per Lauvdal, tlf. 41429354
Treningstid: TBA
Treningssted: TBA
Tabell og terminliste Myra 1.
Tabell og terminliste Myra 2.

Myra gutter 2004-2006
Trener: Kenneth Johansen, tlf. 45847719
Trener: Jørgen Hesthag, tlf. 98210056
Trener: Vidar Arnesen, tlf. 95002016
Foreldrekontakt: Tor Magne Ostad, tlf. 40764879

Treningstid: TBA
​Treningssted: TBA
Tabell og terminliste.

 
  • Facebook

©2019 by Myra ungdoms- og idrettslag - organisasjonsnummer 975644979