AKTIVE FOTBALLAG

Myra gutter 2013
Trener: Andrè Sperre, tlf. 91177977
Trener: Pablo Simonsen, tlf. 98443956
Foreldrekontakt: TBA
Kontakt en av trenerne for oppdatert informasjon om treningstid og treningssted.

Myra gutter 2012
Trener: Preben Rønningen, tlf. 90582440
Trener: Erik Jacobsen, tlf. 46624250
Foreldrekontakt: Erik Jacobsen, tlf. 46624250​ 
Kontakt en av trenerne for oppdatert informasjon om treningstid og treningssted.
Tabell og terminliste.

Myra gutter 2011
Trener: Jason Johansen, tlf. 94529634
Trener: Rune Pedersen, tlf. 98064614
Foreldrekontakt: Ellen Marie Johansen, tlf. 47462511
Foreldrekontakt: Linn Haugen, tlf. 48128074
Kontakt en av trenerne for oppdatert informasjon om treningstid og treningssted.
Tabell og terminliste.

Myra gutter 2010
Trener: Bengt Ove Madsen, tlf. 95155667
Trener: Anders Harnes, tlf. 94971706
Trener: Tore Møllbach Lunde-Olsen, tlf. 95556659
Foreldrekontakt: Monica Wroldsen, tlf. 41670618
Foreldrekontakt: Ingunn Ødegaard, tlf. 99796269
Kontakt en av trenerne for oppdatert informasjon om treningstid og treningssted.
Tabell og terminliste.


Myra jenter 2009-2011
Trener: Eirill Olsen, tlf. 98233308
Foreldrekontakt: Endre Jørgensen, tlf. 91727128
Kontakt en av trenerne for oppdatert informasjon om treningstid og treningssted.
Tabell og terminliste Myra 1 og Myra 2.

Myra gutter 2009
Trener: Morten Isaksen, tlf. 95205127
Trener: Staale Reiersen, tlf. 40040059
Trener: Kim Richard Huagen, tlf. 91691375
Trener: Reidar Sandåker, tlf. 97140890
Trener: Knut Ellefsen, tlf. 91368700
Foreldrekontakt: Martin Hægeland, tlf. 46954569
Kontakt en av trenerne for oppdatert informasjon om treningstid og treningssted.
Tabell og terminliste Myra 1.

Tabell og terminliste Myra 2.

Tabell og terminliste Myra 3.

Myra gutter 2007
Trener: Preben Jacobsen, tlf. 97652644
Trener: Tore Digernes, tlf. 90606381
Trener: Stian Hansen, tlf. 41145101
Trener: Tom Øystein Ekra, tlf. 41932853
Trener: Trond Reidar Einarsen, tlf. 90699746
Foreldrekontakt: Hanne Ihme, tlf. 91528423
Foreldrekontakt: Per Lauvdal, tlf. 41429354
Kontakt en av trenerne for oppdatert informasjon om treningstid og treningssted.
Tabell og terminliste Myra 1.
Tabell og terminliste Myra 2.

Myra gutter 2004-2006
Trener: Kenneth Johansen, tlf. 45847719
Trener: Jørgen Hesthag, tlf. 98210056
Trener: Vidar Arnesen, tlf. 95002016
Foreldrekontakt: Tor Magne Ostad, tlf. 40764879

Kontakt en av trenerne for oppdatert informasjon om treningstid og treningssted.
Tabell og terminliste.

 
  • Facebook

©2019 by Myra ungdoms- og idrettslag - organisasjonsnummer 975644979